Amaç ve Değerlerimiz

Misyonumuz

Üstün kalite politikasını benimseyerek çalışanlarının Oytaş-Yıldız İnşaat’ın bir parçası olmaktan gurur duyduğu bir şirket olarak, sektöründe lider vasfını alıp, yarınları güvenle inşa ederek, her zaman daha başarılı projelerin altına imza atmak.

Değerlerimiz

 

 • Ahlaklı İş ve Uygunluk – Müşterilerimize, çözüm ortaklarımıza, proje paydaşlarına ve kendi personelimize karşı her zaman dürüst ve şeffaf olup, yüksek iş ahlakını ve yasalara uygunluğu bir görev bilmekteyiz.
   

 • Yüksek Kalite – Şirketimizin vazgeçilmez politikası, her daim müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Tamamladığımız işlerin kalitesinden sürekli olarak bahsediliyor olması küçüğünden büyüğüne yaptığımız tüm işleri en yüksek kalitede teslim etmeye kendimizi adadığımızın bir göstergesidir.
   

 • Topluma ve Çevreye Saygı – Hem yaptığımız işler ile hem de bu işlerin yapım sürecinde topluma rahatsızlık, çevreye de zarar vermeden, yaşam kalitesini arttırmak için gayret ediyoruz. Oytaş-Yıldız İnşaat, sosyal sorumluluk projeleri ve çevre hassasiyeti ile Bursa’da örnek bir firma haline gelmiştir.
   

 • İş Sağlığı ve Güvenliği - Projelerimizde görev alan tüm personelin her zaman güvende hissetmesi için yasaların gerektirdiğinden fazlasını yapmaya çalışıyoruz.
   

 • Çalışanlara Değer - Tüm çalışanların rahat bir şekilde görüş ve fikir bildirebildiği, kendilerini geliştirmek istedikleri alanlarda eğitimlerin sağlandığı, ortak çalışmaya dayalı bir ortam oluşturmaya özen göstermekteyiz.