Uzmanlık

Kurulduğumuz günden beri içinde bulunduğumuz sektörün gerektirdiği uzmanlık ve disiplini etkin bir şekilde ortaya koyarak çok sayıda projeyi hayata geçirdik.

Yılların verdiği deneyim ve bilimsel bilgilere sahip bir şekilde, konularına vakıf çalışanlarımız ile kültürel-sosyal atılımlara katkıda bulunmanın ve sanayileşme için temel yapılara imza atmanın gerektirdiği sorumluluğun bilinci ile çalışmaktayız. Projelerimizi başarıya ulaştıran temel güç, tüm çalışanlarımız ile birlikte sistematik ve ekip ruhuna dayalı çalışmamızdır.

Gerçekleştirdiğimiz projeler kapsamında olan çelik işlerin tamamı, sahip olduğumuz çelik atölyemizde ehliyetli çalışanlarımız tarafından uygun makine ve ekipman kullanılarak projesine ve standartlara uygun imal edilip şantiyeye sevk edilmektedir. Şu anda betonarme grubunda 10 yönetici, şantiyede 150’yi aşan çalışan; çelik atölyemizde ise 30’u aşan makine teknikeri ve ehliyetli kaynakçı ile birlikte her gün daha iyisini ortaya koymaya çalışıyoruz.

Oytaş-Yıldız İnşaat, gerçekleşmesinde uğraş verdiği yatırımların kullanım amaçlarını tam olarak karşılamaları; dayanım, güvenlik, konfor standartlarını taşımaları ve doğru maliyetlerle tamamlanmaları için gerekli yüksek hizmet kalitesini ‘’Doğru Proje’’ anlayışı ile yakalamaktadır. İhtiyaç sahibi ile yatırım kararının alınması sürecinde, arsa alımından başlayıp, sürekli bir koordinasyon ile çalışılmaktadır. İhtiyaç duyulan noktalarda alternatif çözümler önerme ve yönlendirme şeklindeki yardımcı tutum ile hem yatırımcının gereksiz harcamalara girmesi, hem de yanlış yatırımdan kaynaklanabilecek milli servet kaybı en baştan önlenmeye çalışılmaktadır.